Nagłówek do newslettera

Cześć! Jestem Agnieszka...

Hej! Jestem Aga!

Dlaczego praca zdalna?

Przede wszystkim dlatego, że mam poczucie, że buduję coś dobrego dla innych.  Ważne jest też to, że mogę pracować w godzinach, które sama ustalę (a to mega ważne przy małych dzieciach), a także  w których jestem najbardziej efektywna. Dzięki temu mam pewność, że moje usługi będą na najwyższym poziomie, a zadowolenie osób, z którymi współpracuję stawiam najwyżej!

Ponadto dzieci (a mam ich aż czwórkę) nauczyły szacunku do czasu  (swojego i innych) i postanowiłam, że skupię energię na pomocy innym, a nie na dojazdach, staniu w korkach czy braniu udziału w długich,
nic nie dających spotkaniach w biurze. 

Gdy „rozkminiałam”, co chcę dalej robić, wykonałam test talentów Gallupa, by móc jeszcze lepiej poznać swoje mocne strony.

Jak widzisz, nie lubię stać w miejscu. Kręci mnie ruch, mam mnóstwo energii i pomysłów. Tego nie mogę zachować dla siebie! Dlatego szukam miejsca, gdzie mogę połączyć chęć niesienia wsparcia i realizacji swojego pozytywnego szaleństwa.

Jeśli czytając to czujesz, że możemy nadawać na tych samych falach – napisz! Rozhulajmy razem Twój biznes!

Zakochałam się w Canvie i Amazon KDP...

…a z tej miłości powstało wiele projektów, książek dla moich klientów, e-booków, a także narzędzie NoVa, które wspaniale ułatwia pracę nad produktem. 

 Zaprojektowałam w Canvie i opublikowałam ponad 200 książek i produktów low content, a jedna z nich Olejkowe ABC – praca zbiorowa,  stała się bestsellerem i utrzymuje swój status do dziś. 

Dzięki tej i innym książkom mam stabilny dochód pasywny i mogę skupić się na pozostałych źródłach dochodu. Tego też chcę uczyć swoich kursantów, bo przecież nie ma większej radochy, niż połączenie pasji i zarabiania, prawda? 

Jeśli także dla Ciebie takie wartości jak uczciwość,  autentyczność i szacunek są nadrzędne w biznesie – przybijam Ci mega piątkę! 

Jesteś w dobrym miejscu!

Prywatnie jestem żoną Jarosława oraz mamą czwórki fantastycznych dzieciaków, które są moją motywacją do działania 🙂

Czasami tak mocno “motywują,” aż padam wieczorem ze zmęczenia, ale przecież to jest ten cały smaczek, prawda? 😉

Szkolenia i Kursy

Jestem oficjalną CANVAssadorką (program Empower Canvassador)!

Podstawową misją programu jest wspieranie twórców treści, umożliwiając im inspirowanie i podnoszenie na duchu ludzi na całym świecie, zwłaszcza w społeczności Canva.

Canvassadorzy wspierają społeczność za pomocą samouczków, kursów i warsztatów dotyczących  Canva i funkcji, które ułatwiają innym zrozumienie i podnoszenie umiejętności bez wysiłku.

Członkowie programu uzyskują dostęp do cennych zasobów, które będą ułatwiać edukowanie innych. Wspólnie będziemy pracować nad umożliwieniem światu uwolnienia ich kreatywności poprzez projektowanie!

Kurs KDP PRO ACADEMY Marcina Mudraka @skutecznywsieci

Zrzut ekranu 2024-01-26 o 14.04.02

Kurs Lejek sprzedażowy na Instagramie oraz Program mentoringowy Zyskowny Instagram Joanny Fabisiak @CreateMedia

Kurs Asana od podstaw Moniki Trocha @wyklikam.to

Zrzut ekranu 2024-01-26 o 13.56.21

Program Mentoringowy  Zostań specjalistą od Instagram Marketingu Sary Solarek @Sara.Solarek

Marzec 2024 – Panel szkoleniowy dla studentów Politechniki Warszawskiej 

Zrzut ekranu 2024-04-9 o 18.05.25

Znajdziesz mnie tutaj:

Tik Tok

Instagram