Cześć! Jestem Agnieszka i pracuję zdalnie.

Dlaczego tak?

Praca zdalna ma mnóstwo korzyści. Przede wszystkim mogę rozwijać swoje talenty i pracować w godzinach, w których jestem najbardziej efektywna. Dzięki temu mam pewność, że moje usługi będą na najwyższym poziomie.

Ponadto dzieci nauczyły szacunku do czasu  (swojego i innych) i postanowiłam, że skupię energię na pomocy innym, a nie na dojazdach, staniu w korkach czy braniu udziału w długich, nic nie dających spotkaniach w biurze. 

Gdy „rozkminiałam”, co chcę dalej robić, wykonałam test talentów Gallupa, by móc jeszcze lepiej poznać swoje mocne strony.

Co mi wyszło?

  • Empatia (Empaty) 

  • Rozwijanie Innych (Developer)

  • Optymizm (Positivity)

  • Integrator (Includer)

  • Czar (Woo)

Dzięki temu wiem, jak pokierować swoją karierą, w czym się sprawdzę, jakie umiejętności szlifować i jakie mogą złapać mnie pułapki.

Angażuję się w szkolenia i konferencje,  między innymi u takich trenerów jak Kamila Rowińska, Jakub Bączek, Mateusz Grzesiak, czy Fraizer Brookes. Poznałam wiele programów, w tym Canva, MailerLite, WordPress. Zaciekawiło mnie SEO i obecnie pochłaniam materiał z kursu PapaSEO. Tworzyłam też własne książeczki dla dzieci, notesy i planery, które publikowałam na Amazon KDP. 

Jak widzisz, nie lubię stać w miejscu. Kręci mnie ruch, mam mnóstwo energii i pomysłów. Tego nie mogę zachować dla siebie! Dlatego szukam miejsca, gdzie mogę połączyć chęć niesienia wsparcia i realizacji swojego pozytywnego szaleństwa.

Jeśli czytając to czujesz, że możemy nadawać na tych samych falach – napisz! Rozhulajmy razem Twój biznes!

Dzisiaj, gdy to czytasz, mam już doświadczenie w budowaniu strony www opartej na WordPress, potrafię tworzyć piękne i angażujące grafiki i prowadzić media społecznościowe.

Jeśli także dla Ciebie takie wartości jak uczciwość,  autentyczność i szacunek są nadrzędne w biznesie – przybijam Ci mega piątkę! Jesteś w dobrym miejscu!

Znajdziesz mnie tutaj:

Tik Tok

Facebook

Instagram

Sprawdź jak mogę Ci pomóc!

Shopping Cart
Scroll to Top