Narzędzie do organizacji
i tworzenia produktów na Amazon KDP

Czy kiedykolwiek czułeś się przytłoczony lub zagubiony w całym procesie tworzenia
i publikowania książek na Amazon KDP?

Znajdź rozwiązanie dla swoich problemów z naszym narzędziem organizującym cały proces!

Zobacz, jak w łatwy i przyjemny sposób możesz przejść przez cały proces tworzenia swojego produktu!

Co to oznacza dla Ciebie?

Kim jesteśmy?

Cześć! Nazywam się Marcin Zelek. Od 2016 roku zajmuję się marketingiem sieciowym i uczę jak efektywnie zarządzać sobą w czasie, a także jak planować oraz skutecznie realizować swoje zadania.

 Doświadczenie jakie zdobyłem, pracując na stanowisku kierowniczym w kilku korporacjach (przez ponad 7 lat), pozwoliło mi stworzyć system oraz strategie pracy, dzięki którym stałem się bardziej produktywny. Doświadczenie to pozwoliło mi w końcu zrealizować moje największe marzenie – praca na swoim. 

Za cel postawiłem sobie świadczenie wysokiej jakości usług związanych z tworzeniem systemów pracy, dzięki którym Twoja produktywność wrośnie, realizacje projektów już zawsze będą dopięte na ostatni guzik, a wszystkie działania związane z prowadzeniem biznesu online będziesz miał pod kontrolą.

Hej! Nazywam się Agnieszka i od ponad 5 lat poznaję tajniki pracy online.

Uczę Canvy i jak wykorzystać ją do tworzenia ciekawych grafik, m.in. na media społecznościowe, ale także dla Amazona KDP. Sama od kilku lat publikuję swoje produkty na tej platformie, a jedna z moich książek zdobyła tytuł bestsellera na rynku polskim.

Pomogę Ci wykorzystać Twój kreatywny potencjał, który bez wątpienia w Tobie drzemie! Wspieram też małe biznesy jako WA w budowaniu rozpoznawalnej marki w mediach społecznościowych. Tworzę treści (posty, rolki, karuzele), a także składam ebooki i książki do druku na KDP.Współpracowałam już między innymi z branżą ślubną, kosmetyczną czy sklepami z artykułami dla dzieci, ale z wielką przyjemnością angażuję się w także inne ciekawe projekty.

Prywatnie jestem mamą czwórki: Zosi, Poli, Jeremiego i Ignasia. 

Cześć! Nazywam się Marcin Mudrak, a moją pasją stał się biznes internetowy.

Myślą przewodnią towarzyszącą jest pomoc Tobie w budowaniu własnego biznesu w sieci opartego na Twoich zainteresowaniach. Dodatkowo obiecuję masę motywacji do działania i tylko wartościowy kontent.

Koniecznie zajrzyj do mnie na YouTube, gdzie dzielę się wiedzą w zakresie Amazon KDP. Mój kurs KDP PRO ACADEMY to jeden z najpopularnijszych krusów w kraju. Kurs pomógł już ponad 1000 osób postawić pierwsze kroki na Amazon KDP i to z niezłym sukcesem!

Masz pytanie? Napisz: kontakt@kreatywniewsieci.pl

Scroll to Top