Nagłówek do newslettera

Gdy tworzenie grafik nie jest Twoją mocną stroną...

To dobrze trafiłaś!

Tutaj nauczysz się najlepszych tricków w Canvie! Zaczniesz tworzyć projekty, które przyciągną klientów i wyróżnią Twój biznes wśród konkurencji!

Gotowa na projektowanie?

*Ciach Grafika! jest programem edukacyjnym w ramach projektu Pewny Siebie Biznes – przeczytasz o tym poniżej 🙂

LEKCJE

*dla naszej społeczności będzie tworzony specjalny moduł - CANVA w Twojej Branży, gdzie pojawią się tutoriale i wskazówki jak wykorzystać Canvę dla Twojego biznesu

PODSTAWY PROJEKTOWANIA GRAFICZNEGO

GRAFIKA DLA INSTAGRAMA

PROJEKTOWANIE W CANVIE

WSKAZÓWKI I TIPY

APLIKACJE W CANVIE

PRZYDATNE FUNKCJE

Chcesz otrzymać dostęp do tych materiałów?

O co chodzi z tym PSB?

Ciach Grafika! jest cześcią projektu Pewny Siecie Biznes (PSB), który powstał po to, by każdy mógł nauczyć się prowadzić biznes bez zadyszki!

Dlaczego akurat PSB? Bo wiem, że tam znajdziesz mega wiedzę i praktyczne wskazówki także od innych ekspertów – Gosi – specjalistki od Instagrama, Marcina – króla Notion czy Moniki – która wspiera wiele działalności online. Taka ekipa gwarantuje Ci najlepszy start!

Wiem, że prowadzenie biznesu w pojedynkę jest bardzo trudne, stąd właśnie współpraca z tą zacną ekipą 🙂 Jesteś zaopiekowana właściwie z każdej strony, więc tylko uczyć się i wcielać wskazówki w życie 🙂

Dzięki temu, że działamy razem, otrzymujesz więcej, jednocześnie oszczędzasz czas i pieniądze. 

Płacisz za jedną subskrypcję, a dostajesz właściwe aż 4! Nie skaczesz po kursach i szkoleniach, ale masz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Zobacz inne programy edukacyjne w PSB

3-3.png

Gosia Cieślak

Z ONLAJNEM NA TY

Bez-tytulu-3500-x-5000-px-1-2.png

Monika Trocha

POGROMCA PROJEKTÓW

1.png

Marcin Zelek

MAM TO W NOTION

Najczęściej zadawane pytania

Tak, po dołączeniu otrzymasz fakturę potwierdzającą Twoje członkostwo. Faktury wysyłane są elektronicznie dla Twojej wygody i celów dokumentacyjnych. Wystawiamy fakturę bez VAT.

Jasne! Ciach Grafika to moje “dziecko” 🙂 To coś, co kiełkowało w mojej głowie już od dawna. Abyś dostała jak najwięcej pomocy i wsparcia, dołączyłam do projektu Pewny Siebie Biznes, bo wiem, że tam znajdziesz mega wiedzę od innych ekspertów – Gosi – specjalistki od Instagrama, Marcina – króla Notion czy Moniki – która pomaga okiełznać projekty. Taka ekipa gwarantuje Ci najlepszy start!

Wiem, że prowadzenie biznesu w pojedynkę jest bardzo trudne, stąd właśnie ta fuzja z tą zacną ekipą 🙂 Jesteś zaopiekowana właściwie z każdej strony, więc tylko uczyć się i wcielać wskazówki w życie 🙂

Dzięki temu, że działamy razem, otrzymujesz więcej, jednocześnie oszczędzasz czas i pieniądze. Dlaczego? Ponieważ płacisz za jedną subskrypcję, a dostajesz właściwe aż 4! Nie skaczesz po kursach i szkoleniach, ale masz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu. 

Długość dostępu zależy od wybranej przez Ciebie opcji subskrypcji. Oferujemy 2 różne plany, w tym subskrypcję miesięczną i roczną, z możliwością przedłużenia.

Tak, ale nie dla Ciebie.

Jeśli dołączysz po cenie promocyjnej, ta kwota nie zmieni się aż do momentu, kiedy zrezygnujesz z subskrypcji. To znaczy, że nawet gdy cena regularna wzrośnie, Ty nadal będziesz płacić cenę promocyjną 🙂

Wiem też, że cena wzrośnie, ponieważ cała platforma będzie się rozwijać. Dlatego tak gorąco zachęcam do tego, by dołączyć na samym początku  🙂

I tak i nie. Jeśli poważnie myślisz o zarabianiu na projektowaniu w Canvie,  warto mieć wersję Pro, ktróra daje Ci o niebo więcej możliwości. Niektóre osoby zaczynają od wersji darmowej – i to też jest ok, jednak tworzenie jest wtedy trudniejsze (masz ograniczoną bazę elementów i funkcji).

Jeśli chcesz skorzystać z 30-dniowego darmowego okresu próbnego Canva Pro – kliknij TUTAJ.

Możesz napisać do mnie bezpośrednio tutaj:   kontakt@kreatywniewsieci.pl.  
Pamiętaj, że jesteś też częścią platformy PSB, więc możesz także  skontaktować się z nami poprzez dedykowany kanał komunikacji, który znajdziesz w panelu członka projektu “Pewny Siebie Biznes”. Dodatkowo jesteśmy dla Ciebie dostępni podczas cotygodniowych Q&A.

Jeżeli stwierdzisz, że społeczność PSB nie jest dla Ciebie (w co szczerze wątpię), to w każdej chwili będziesz mógł/mogła anulować subskrypcję, bez podawania przyczyny.

Zdecydowanie tak!

PSB obejmuje podstawy budowania biznesu, ale także wartościowe wskazówki i praktyczne porady na temat skalowania biznesu.

Oznacza to podnoszenie Twoich cen, tworzenie większych pakietów, pozyskiwanie klientów z wyższej półki i wdrażanie podwykonawstwa w Twoim biznesie.

Rozumiem to doskonale.

Jednym z powodów, dla których stworzyłam Ciach Grafikę jest to, że WIEM, iż ludzie są zajęci.

Zamiast spędzać CAŁY swój wolny czas na szukaniu rozwiązań w internecie  (które mogą się nawet nie sprawdzić), możesz sięgnąć po gotowe receptury z naszych szkoleń. 

Wszystkie tematy są zaprojektowane tak, aby można je było przerabiać kawałek po kawałku. Lekcje pojawiają się w blokach, co miesiąc nowe nagrania i materiały, abyś mogła na spokojnie do nich podejść, przerobić i (co najważniejsze) wcielić w życie. Takim sposobem szybko zaczniesz widzieć pierwsze efekty swojej pracy, a o to przecież chodzi, prawda? 🙂

Polecam zarezerwować około 3-5 godzin tygodniowo, które możesz poświęcić na rozwijanie swojego biznesu. Moje filmy trwają około 5-15 minut, a potem czasami będziesz miała zadanie, które zajmuje od kilku minut do 1-2 godzin do wykonania.

Ale pamiętaj, ta platforma jest stworzona tak, abyś czerpała z niej CAŁKOWICIE w swoim własnym tempie, co oznacza, że możesz zdecydować, kiedy zacząć lekcje, i możesz zrobić przerwę, jeśli potrzebujesz!

Jedno jest pewne – kiedy włożysz w to pracę… otrzymasz wyniki!

To świetny sposób, aby zacząć swoją karierę online! Wielu z nas spędza pierwsze lata pracy w internecie, podejmując próby w ciemno i mając nadzieję, że ktoś nas w magiczny sposób znajdzie.

Zaczynając od  PSB, będziesz miała narzędzia do pewnego startu.

Tak, zajmie Ci to kilka tygodni, aby rozpocząć działalność. Ale – jeśli będziesz miała oczy skierowane na cel, możesz łatwo zdobyć swojego pierwszego klienta w ciągu pierwszych 30-60 dni prowadzenia biznesu.

Tak, napisz do mnie bezpośrednio na maila: na kontakt@kreatywniewsieci.pl

Po opłaceniu zamówienia przyznam dostęp do platformy odpowiedniej osobie.

To zależy od tego, z jaką mocą zaczniesz działać i ile masz na to czasu. Możesz wdrożyć moje wskazówki i poczuć się pewnie nawet dwa dni, a możesz rozłożyć pracę na kilka tygodni lub nawet miesięcy.

Ha! 😉 Jednym z powodów, dla których stworzyłam CG, jest to, że w internecie jest TYLE nieprawidłowych i nieaktualnych informacji na temat Canvy. 

Chodzi o to, że świat online ciągle się rozwija i zmienia… czy chcesz używać tricków z nieaktualnych postów na blogach, które już nie działają… czy wolisz korzystać z najświeższych źródeł?

Pomyśl, ile czasu zaoszczędzisz, nie musząc przekopywać się przez stare posty na blogach, tylko po to, by może znaleźć coś, co jakoś działa.

CG prowadzi Cię krok po kroku, co dokładnie powinieneś robić, aby osiągnąć wyniki. Bez straty czasu i bez nieaktualnego programu nauczania.

Dodatkowo masz wsparcie nie tylko moje, ale również Gosi Cieślak, Moniki Trochy oraz Marcina Zelka. Ta ekipa już zarabia w onlajnach i chce Ciebie nauczyć tego samego 🙂

Napisz mi je na kontakt@kreatywniewsieci.pl chętnie rozwieję wszystkie Twoje wątpliwości.